בית חולים וטרינרי – איך בוחרים אוכל לחיות?

בעל חיים אהוב ואהוד עליכם הוא באמת הדבר המושלם בבית, אבל מה קורה כשהמזון איננו מתאים? איך בוחרים מזון לבעל חיים? איך יודעים מכל הרשימות מה המזון שנחשב מתאים ביותר? האם המזון איכותי? בכדי שלא תצטרכו לפגוע במי שיקר לכם במיוחד בית חולים וטרינרי מספק את התשובה לדבר האמיתי – אוכל מדהים ובעיקר אחד כזה שיתאים לטווח הארוך. 

איך יודעים באיזה אוכל לבחור?

אין ספק, זה יכול לבלבל בפרט שלא רוצים חלילה להגיע אל בית חולים וטרינרי אם הבחירה של האוכל לא תהיה נכונה. לעיתים אחוזי השומן, החלבונים וכל שאר המרכיבים אינם מספקים או לא מציינים ערכים מדויקים ולכן חשוב מאוד לעצור, לעשות חישוב מסלול מחדש ולבחור נכון ובעיקר בטוח. כמו בכל דבר בפרט כאן חשוב מאוד לבחור מזון המיוצר על ידי חברות בעלות שם ומוניטין- כאמור חברה שנותנת את האפשרות לבעל החיים לקבל את הטוב ביותר ללא סכנות. חברת מזון לבעלי חיים משמע חברה שמשקיעה, מייצרת בקרת איכות לכל דבר ודבר ובסופו של דבר מביאה את הדבר האמיתי- אוכל שיכול להועיל ולא לפגוע בבריאותו של בעל החיים האהוב. 

האם כל מזון מתאים לבעל החיים? 

בכדי שלא לפגוש חלילה בית חולים וטרינרי כזה או אחר חשוב מאוד להימנע מנתינת מזון שלא מותאם גם על פי הגיל. זה קריטי היות ואם תתנו לבעל החיים שלכם מזון שלא מתאים לגילו ולצרכיו השונים אתם עלולים לייצר בו פגיעה אנושה בהתפתחות בדיוק כמו וולד, אדם מבוגר או אפילו פעוט. גם כאן, כשבוחרים מזון בוחרים אותו לפי הצרכים של הגיל ומה שהתקופה הנוכחית מצריכה. כמו כן, חשוב לציין את מיקום ייצור המזון, איפה הוא מיוצר? אם הוא מיוצר במדינה אחרת חשוב מאוד לבחור אותו על פי אישורים ותווי תקן. 

מחפשים מזון איכותי לבעל החיים שלכם? אולי כדאי לכם לפנות אל בית חולים וטרינרי ולהיוועץ מראש גם בגין האוכל שיכול למנוע מחלות והכי חשוב לספק בסופו של דבר רפואה מונעת על כל המשתמע מכך.